Parabolė, kabelinė televizija, KTV, internetas, skaitmeninė televizija, TV, šviesolaidinis, optinis, Kaunas, Plungė, Telšiai, Raseiniai, Saugi kaimynystė, vaizdo stebėjimas, kameros, DVB-C
Į pradžią
PASLAUGOS RASEINIUOSE +370 428 70377, +370 682 47186 ✉ KONTAKTAI
Į pradžią INTERNETAS TV+INTERNETAS TELEVIZIJA
INTERNETAS
GPON INTERNETAS
BELAIDIS INTERNETAS
DĖL BEVIELIŲ MARŠRUTIZATORIŲ
(ES) 2015/2120 REGLAMENTAS
AR JŪSŲ KOMPIUTERIS SAUGUS?
Galimos problemos su bevieliais maršrutizatoriais
Bevielių maršrutizatorių (2,4 GHz diapazono) kiekis labai stipriai auga. Dažnių, kuriuose jie veikia, yra tik 14, todėl jie pradeda vienas kitam trukdyti (ypatingai vakarais ir savaitgaliais, kai visi kaimynai namie). Yra tokia nemokama programėlė Wifi analyzer. Ją įsidiegę, pamatytumėte panašų vaizdą:
Wifi analyzer
T. y., kiekviename dažnyje veikia po 3-4 įrenginius ir jie vienas kitam trukdo. Mes užtikriname ryšį iki Jūsų maršrutizatoriaus (iki mūsų kabelio galo). Problematiška vieta yra nuo maršrutizatoriaus iki kompiuterio/planšetės/telefono (bevielė erdvė). Ši problema nepriklauso nuo interneto teikėjo.
GALIMI SPRENDIMAI:
1. Naudoti tik kabelinį ryšį. Jūs galite Jūsų kompiuterį/ius UTP kabeliu prijungti prie maršrutizatoriaus - tai bus negražu/gremėzdiška, bet veiks stabiliai. Galite turėti nešiojamą kabelį, t. y., jei bevielis ryšys tuo metu veikia blogai, prisijungti kompiuterį per kabelį. Deja, tai negelbės planšečių ir telefonų, nes ne visi gali būti prijungti prie interneto per laidą net prijungus USB/LAN adapterį.
2. Naudoti 5 GHz maršrutizatorių. Beveik visi nauji telefonai, planšetės ir nešiojami kompiuteriai palaiko 5 GHz bevielį ryšį. Stacionariam kompiuteriui galima naudoti 5 GHz USB adapterį.
5 GHz ruože yra daugiau kanalų (ne 14, o kelios dešimtys) ir pačių maršrutizatorių kol kas yra nedaug. Kažkuriam laikui tai būtų geras sprendimas, bet po 5 – 10 metų gali būti, kad ir 5 GHz ruožas bus užkimštas.
Pagrindinis 5 GHz trūkumas (tam tikru požiūriu ir privalumas) - šį dažnį labai slopina sienos. Per vieną sieną signalas dar praeina, bet per dvi jau nelabai. Iš vienos pusės blogai, jei Jūs maršrutizatorių įrengsite prie buto išėjimo durų - tuomet tolimiausiame kambaryje ryšys gali nebeveikti. Iš kitos pusės gerai - tik pačių artimiausių kaimynų įrenginių signalai pateks į Jūsų butą (nebus tokios makalynės kaip 2,4 GHz diapazone).
3. HomePlug adapteriai - tai yra adapteriai, kuriais ryšys veikia per buto elektros tinklą.
Apie mus
Rekvizitai
Forumas
Youtube kanalas
Facebook'e
Webmail
Pagalba klientui
Mokėjimo tvarka
Dokumentai
@parabole.lt nustatymai
Ginčų sprendimo subjektai
© Parabolė, visos teisės saugomos